Konsultacje online i wizyty domowe

Jeśli odległość uniemożliwia Ci przybycie do gabinetu, bo mieszkasz i pracujesz za granicą lub jesteś z odległego krańca Polski, to konsultacja dietetyczna on-line jest właśnie dla Ciebie. Wizyty odbywają poprzez komunikator Skype. W związku z tym, iż podczas takiej konsultacji nie mogę Cię zważyć ani zmierzyć, musisz to zrobić samodzielnie. Jak? Po prostu przy użyciu centymetra oraz zwykłej wagi łazienkowej. Umożliwi to nam monitorowanie Twoich postępów. Z kolei jeśli masz problemy z poruszaniem się lub z innych względów nie masz możliwości pojawienia się w gabinecie, możemy umówić się na wizytę domową.

Na wizyty domowe oraz konsultacje on-line możesz zarejestrować się dzwoniąc do mnie lub używając zakładki Kontakt – wystarczy wpisać w treści swoje dane kontaktowe i prośbę o wyznaczenie dogodnego terminu.

Po rejestracji za pomocą formularza kontaktu dostaniesz do wypełnienia dzienniczek żywieniowy, który ułatwi mi przeprowadzenie kompletnego wywiadu dietetycznego. Ważne dla mnie jest, abyś odesłał go do mnie razem ze skanami ostatnich wyników badan laboratoryjnych, takich jak:

  • morfologia
  • glukoza we krwi
  • lipidogram
  • badanie ogólne moczu

Jeśli cierpisz na choroby przewlekłe, warto abyś przesłał wszystkie wyniki badań związane z Twoją chorobą oraz listę stosowanych leków i suplementów diety wraz z dawkami. Indywidualny jadłospis zostanie przesłany do Ciebie drogą mailową w terminie ustalonym podczas wizyty. Koszt usług online znajduje się w zakładce Cennik.